Головна
>
Дізнатися нове
January 13, 2023

6 волонтерських будівельних проєкти, які можна підтримати сьогодні

Час читання: 4 хвилини

Ми всі чекаємо перемоги та миті, коли почнемо відновлювати та відбудовувати Україну. 

Сьогодні вже існують організації, проєкти та ініціативи, які запустили процес реконструкції та будівництва українських деокупованих міст. Тому ми вирішили розповісти про деякі з них аби залучити якомога більше людей до допомоги. Впевнені, що серед наших студентів знайдуться небайдужі та активні. 

Добробат

Добробат — це добровольчий будівельний батальйон, який допомагає постраждалим у нагальному відновленні житла на деокупованих територіях.  

«Добробат» зосереджується на первинній відбудові пошкодженого житла. Першочергове завдання – «fast recovery», тобто швидке відновлення: перекриття зруйнованого даху, ремонт побитих вікон, підмурування пошкоджених стін. Команда працює у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях. Згодом планує працювати і в Миколаївській. Відбудовують різні об'єкти інфраструктури: житлові будинки, школи, амбулаторії, тощо. 

Сьогодні заявки на долучення до лав добробатівців подали понад 32 тисячі  людей. Більш ніж сім тисяч — вже були залучені у нагальній відбудові. Серед них і мешканці тих областей, де «Добробат» допомагає з відбудовою, і люди з інших регіонів, в тому числі й тих, які наразі окуповані. Буває, що долучаються іноземці. Станом на початок серпня волонтери Добробату вже допомогли майже на 300 локаціях. Це і розбір завалів, і нагальне відновлення, як то ремонт покрівлі, вікон, дверей, укріплення стін.

Найбільше команда потребує допомоги саме в будівельних матеріалах. Тому ви можете долучитись матеріально грошима або ж надати необхідні матеріали для будівництва. 

Сайт

Instagram

Facebook

Горлівка. Відновлення покрівлі пошкодженого будинку. Фото надане «Добробат»

Ягідне. Команда волонтерів. Фото надане «Добробат»

Save Ukraine

Save Ukraine — це благодійний фонд, який збирає і надає гуманітарну допомогу людям, які постаждали під час війни.

Зараз команда зосереджена на:

Реконстукція відбувається в 4 етапи: 

Допомогти команді Save Ukraine можна збором коштів та поширенням інформації про їх діяльність у соціальних мережах. 

Сайт

Instagram

Repair Together

Repair together — це ініціатива, що займається ремонтом і відбудовою помешкань у селах. Вони прибирають, ремонтують або ж відбудовують, займаються адресною допомогою.

Команда постійно потребує будь-яких будівельних матеріалів або ж допомоги у їх пошуку та придбанні. Для адресної допомоги постраждалим можна віддати непотрібну техніку, інструменти або меблі. Крім того, дуже потрібна інформаційна підтримка, щоб долучити якомога більше людей, особливо із базовими будівельними вміннями. Ну і, звісно ж, можна підтримати фінансово.

Instagram

Telegram

Будуємо Україну Разом

Будуємо Україну Разом — це програма благодійної організації «Українська освітня платформа», яка функціонує з 2014 року.

Проєкти організації: 

Після 24 лютого команда зосередила роботу на облаштуванні просторів тривалого перебування для внутрішньо переміщених осіб у західних та центральних регіонах України, шляхом включення молоді до проведення волонтерських таборів.

Принципи, за якими робляться приміщення:

1. Гідні умови життя для сімей і дітей

2. Простір добросусідства

3. Створення через спільнодію українців з усіх регіонів.

Уже провели облаштування гуртожитку в Івано-Франківську та Дрогобичі.

Найбільше хлопці та дівчата команди потребують саме інформаційної допомоги. 

“Розповідати про БУР більшій кількості молоді та давати їм розуміння, що це класна можливість включитись у відновлення країни. Це не просто поїхав і побудував, покидав цеглу. Це будування нових соціальних зв’язків, це відчуття країни, в якій ми живемо, це можливість подорожувати в регіони, в яких ніколи не був”.

Сайт

Instagram

Facebook

Робота команди волонтерів. Фото надане "БУР"

Робота команди волонтерів. Фото надане "БУР"

Districtone.Foundation

Districtone.Foundation - це благодійна організація, яка після повномасштабного вторгнення росії в Україну займається відновленням Києва, Київської та інших областей України після деокупації та російської агресії.

Зараз головними завданнями волонтерів є:

Команда охоче приймає всіх бажаючих долучитись до проєкту. Волонтерські групи забезпечують усім необхідним: респіраторами, захисними окулярами, рукавицями та робочою формою. Допомогти Districtone.Foundation фінансово можна за реквізитами на сайті. Слідкувати за новими виїздами можна за посиланням.

Сайт

Instagram

Ro3kvit 

Ro3kvit - це мережа організацій та спеціалістів, що працюють на волонтерських засадах. Коаліція експертів з міського та регіонального планування, житла, спадщини та інших суміжних галузей. Команда працює як відкрита мережа у тісній співпраці зі студентами та громадянами, які можуть долучатись із ідеями, досвідом та організаційно. 

Основа діяльності - розробка методології для відбудови фізичної інфраструктури та урбанізованого середовища України. 

“Відбудова країни повинна відбуватись з переосмисленням, новим позиціюванням, реформуванням та новою освітою”. 

Приєднатися до команди можна заповнивши форму.

Сайт

Instagram

Facebook

Більше інформації та фото діяльності організацій можна переглянути на офіційних сторінках проєктів.

No items found.
No items found.
Автор: