Головна
>
Дізнатися нове
June 20, 2023

Що нового у Autodesk Revit 2024?

Час читання: 5 хвилин

Прискіпливо затестивши нову версію Autodesk Revit 2024, готові ділитися із вами враженнями та рекомендувати ще більше корисних інструментів.

Цього разу свою оцінку давали спеціалісти компанії-партнера Planit inc., які на собі випробували кожну нову функцію та видозміну.

Поїхали!

Шкала оціки

🔥🔥🔥 - must have, беремо на озброєння

🔥🔥 - цікаво, але навряд чи буде великий попит на використання

🔥 - другорядні зміни, мінімально вплинуть на загальну роботу

Toposolid 🔥🔥🔥

Цей інструмент, мабуть, один із найважливіших апгрейдів у Revit 2024. Він дозволяє дуже зручно працювати з ландшафтом. Більше не буде проблем з розробкою геометрії, так як з’явився ряд можливостей для побудови будь-якої складності ландшафту, більше не має проблем з войдами (раніше треба було окремо створювати). Також є важлива функція додавати нові шари, при цьому новий шар буде повторювати геомтерію попереднього.

Цей інструмент буде дуже корисний для спеціалістів, які займаються ландшафтом, котлованами та структурою, так як він може скоротити час та якість виконання робіт.

Bar bending details representation 🔥🔥🔥

Інструмент, який одним кліком створює деталь для будь-якої арматури, яка показує абсолютно всю необхідну інформацію. Корисний для креслень по бетону.

Bar bending details in schedules 🔥🔥🔥

При створенні специфікацій по арматурі автоматично додається колонка із деталями абсолютно всієї арматури, що додає візуальної інформативності. Також у Revit 2024 тепер можна вручну змінювати розміри рядків и колонок і при цьому масштаб деталей підлаштовуєтсья автоматично.

New path alignment for free form rebar 🔥🔥🔥

З’явився новий параметр, який дозволяє налаштувати площину для арматури в бетонному елементі (як вертикальні/горизонтальні, так і по самій геометрії елементу будь-якої складності, наприклад кривої). Зручний для деталізаціїї бетонних конструкцій у високому рівні деталізації.

Dark Theme  🔥🔥

У Revit 2024 вперше з’явився темний фон (як стандартний фон у AutoCad), що дуже впливає на візуалізуцію елементів. Це оновлення може допомогти для зручної і комфортної роботи в моделі, перш за все для сприйняття елементів, але якщо працювати с кресленнями - більшість елементів можуть відображатися некоректно.

New Sample Projects  🔥

З’явився приклад проєкту з різними системами. Тобто один проєкт має декілька моделей з різними типами елементів, окремо для структури, архітектури та MEPF. Це дуже корисний приклад для розуміння, які елементи відносяться до відповідних систем у будівництві, а також є змога залінкувати інші моделі для детального аналізу або вивчення.

Twin motion 🔥🔥🔥

Цей софт для візуалізаціїї не новий, але його перенесли до ревіту, де можна спочатку підготувати модель а потім експортнути до твінмоушин. Також з’явились додаткові інструменти для зручності з цим софтом що полегшує роботу та продуктивність. Цей інструмент може бути корисним хто працює з візуалізацією.

My Insights (tool on the home page)  🔥

У цьому інструменті відображена кругова діаграма, яка показує твою активність у Revit за останній місяць за категоріями у відсотках (робота із сімействами, звичайними моделями, скетчами, специфікаціями). Інструмент знадобиться також для розуміння, чим ви займались останній час і чому приділяли більше уваги.

Project Browser  🔥🔥🔥

Дизайн проджект браузеру змінили на більш сучасний та зручний. Найважливіше оновлення полягає у тому, що з’явився рядок з пошуком, де ти можеш дуже швидко знайти відповідний вид/лист, ввівши відповідне слово/номер.

Також змінився дизайн абсолютно всіх інструментів, які є у Revit.

Solar Study  🔥🔥

Інструмент для візуалізації елементів. Він полягає у тому, що ти можеш самостійно визначити розташування сонця і мало того, можна навіть виставити таймер скільки сонце буде у визначеному положенні.

Place multiple views on the sheet 🔥🔥

З’явилася дуже корисна функція з розташуванням видів на листі. У браузері можна вибрати відовідні види і одним кліком перенести на лист. Також є функція, яка може самостійно розташувати види на листі відповідно їх маштабу.

New Visual Style  🔥

З’явився новий тип відображення “Textures”, який може бути в нагоді для презентації проєкту.

New Color Books  🔥🔥

Нова бібліотека кольорів буде в нагоді при розробці проєктної документаціі, більше не треба шукати в інтернеті нові кольори.

Pattern Alignment 🔥🔥

Дуже корисний інструмент, який дозволяє вибрати напрямок паттерну, що має бути в нагоді при роботі з візуалізацією, особливо зі складною геометрією.

Schedule revision clouds🔥🔥

Корисно для додаткового і наочного відслідковування змін у проєкті.

Set revisions to multiple sheets🔥🔥🔥

У Revit 2023, щоб додати ревізію до аркушів, треба було робити лише по одному аркушу за раз. Користувачі змушені використовувати додаткові плагіни, як у Revit, щоб налаштовувати ревізії для кількох аркушів.

У Revit 2024 доступно встановлювати ревізії на кількох аркушах одночасно.

Modernized project browser🔥🔥🔥

Design project оновили, додали пошукову строку - дрібничка, але навіть це скоротить час на пошук необхідного виду чи аркушу, так як непотрібно використовувати “CTRL-F”.

UI modernization🔥

Оновили дизайн іконок, зробили більш мінімалістичними і без тіней, в основному це потрібно було для кращої візуалізації, коли використовується темна тема.

Resize all schedule row heights🔥🔥🔥

Нарешті додали налаштування по висоті строки у таблицях. Це прям довгоочікуване оновлення для тих, хто має справу з таблицями, знає що минулі версії не давали змоги редагувати висоту, вона залежала від висоти тексту. Тепер же можна окремо налаштовувати всі строки, або строки з картинками.

Open sheet directly from drawing area🔥🔥🔥

Під час використання меню, яке відкривається правою кнопкою миші в поданні, команда під назвою «Відкрити аркуш» дозволяє переходити до аркуша, де він розміщений.

Корисна дрібничка, яка дає взаємозв’язок між видом і аркушом. Інколи знайти потрібний аркуш дратує. Це заощадить час і нерви:)

Controlling the Draw Order of 3D Families🔥🔥🔥

У Revit 2023 ви не можете контролювати порядок малювання 2D-компонентів у сімействах 3D. Візуальний результат у сімействах іноді відрізняється від проєкту.

У Revit 2024 ці візуальні проблеми виправлено.

Крім того, тепер ви можете використовувати порядок малювання для 2D-компонентів у сімействах 3D.

*Матеріали взято з офіційного сайту Autodesk.

No items found.
No items found.
Автор: