Головна
>
Дізнатися нове
October 3, 2022

Навчаємо 8 років. День народження BUILDIT Ukraine

Час читання: 2 хвилини

Команда BUILDIT Ukraine сьогодні святкує свій 8-й День народження. Традиційно ностальгуємо та згадуємо, як росла та розвивалась Спілка за останній рік.

Останні декілька років стали для нас справжнім викликом. Ці виклики тривають досі і мають зовсім інші масштаби, але ми знаємо для чого ми тут, яка наша місія, і для кого ми це робимо. 

Це кожен з вас. Наш студент, викладач, партнер, спеціаліст. 

За 8 років ми реалізували більше 30 освітніх проєктів та ініціатив. Три головні проєкти Спілки об’єднали їх: Освітній простір buildit.lab, BUILDIT University та студентське змагання GO buildit.

Всі ці проєкти з роками трансформувались та адаптувались під реалії, але місія кожного залишається незмінною - навчити, дати міцну базу знань та практичних навичок, які знадобляться кожному студенту, який би професійний шлях він або вона не обрали.

Цей рік почався з війни в Україні. Ми отримали ще одну надважливу задачу - об'єднати наших студентів, де б вони не знаходилиись та дати можливість кожному приєднатись до нас.

Зараз всі ми знаходимось у різних куточках світу. Наша команда також розділена кордонами, але ми об’єднані, які ніколи раніше.

Команда менеджерів проєктів та спеціалістів-розробників за весь час зросла до 35-ти активних учасників робочого процесу. Щодня ми працюємо над розширенням та вдосконаленням BUILDIT Ukraine.

Ми дякуємо кожному, хто залишається з нами протягом всіх цих років. Кожному, хто генерує ідеї, працює над розробкою курсів, перевіряє роботи студентів, організовує та проводить навчальні онлайн та оффлайн проєкти, комунікує та допомагає студентам вирішувати питання, веде соціальні мережі проєктів та, головне, керує діяльністю всієї Спілки.

І, звичайно, дякуємо нашій аудиторії. Студентам, підписникам, всім, хто залишає фідбеки до нашої роботи, пропонує свої ідеї, активно слідкує за нами в соціальних мережах.

Всі ми робимо одну спільну справу, кожен на своєму місці, розвиваємо та популяризуємо будівельну галузь в Україні і з кожним роком нас все більше і більше.

Так тримати, BUILDIT Ukraine. Далі - більше!

No items found.
No items found.
Автор: