Головна
>
Дізнатися нове
May 8, 2023

Що на моєму робочому столі?

Сучасні технології у галузі будівництва вимагають від спеціаліста навичок роботи із безліччю софтів та програм. Підготували підбірку найпопулярніших та допоміжних, аби ви могли якісно підготувати себе та зарекомендувати як спеціаліст.

Основні

Autodesk Revit

Всім нам відомий софт, в якому ми вчимося працювати та з яким пов’язана більшість роботи кожного спеціаліста.

За останні сім років Revit зазнав глибоких змін та вдосконалень. Перш за все, він був модифікований для підтримки форматів DWG, DXF та DWF. Крім того, його було вдосконалено щодо швидкості та точності надання візуалізації.

💡 Програма, яку я використовую більшість часу. Роблю в ній майже все - підіймаю моделі з кресленння, роблю специфікацї, рахую об’єми, друкую креслення. Revit - це точно must have.

Navisworks Manage

Програмне забезпечення Autodesk Navisworks Manage (відоме як Navis) пропонує фахівцям з проєктування та будівництва комплексне рішення для аналізу проєктів, що включає в себе передові інструменти для аналізу клешів, 5D-аналізу та просторової координації.

💡 Якщо ти займаєшся міжсистемною координацією, без Navis нікуди.

Bluebeam Revu

Bluebeam Revu - пропонує потужні, інструменти, які легко налаштовуються для управління документами, розмітками та автоматизації із вбудованим простором для спільної роботи, Studio.

Увійдіть на будь-який робочий стіл зі встановленим Revu і отримайте доступ до своїх проєктів і наборів інструментів. Разом з командою ви можете працювати над одним проєктом, розмічати і вимірювати в режимі реального часу; ділітися останніми кресленнями і документами в польових умовах за допомогою Bluebeam Cloud.

Програма дозволяє ефективно керувати процесами та налаштувати швидку комунікацію між усіма учасниками будівельного процесу.

💡 Все, що стосується PDF-файлів, я роблю у Bluebeam. В ній зручно працювати над 2D координацією, вносити коментарі у креслення та спілкуватись з командою в реальному часі.

AutoCAD

AutoCAD — дво- і тривимірна система автоматизованого проєктування і креслення розроблена компанією Autodesk.

За допомогою AutoCAD ви можете проєктувати та анотувати 2D-геометрії та 3D-моделі із твердими тілами, поверхнями та сітчастими об'єктами; автоматизувати такі завдання, як порівняння креслень, підрахунок об'єктів, додавання блоків, створення розкладів і багато іншого; створювати  індивідуальний робочій простір для максимізації продуктивності за допомогою додаткових додатків і інтерфейсів API.

💡 Дуже часто креслення від підрядників надходять у форматі .dwg (формат AutoCAD). Аби коректно винести інформацію, яка потрібна, часто використовую цю програму.

Специфічні

Robot Structure Analysis

Robot Structural Analysis Professional - це програмне забезпечення для аналізу та дизайну будівельних конструкцій. Воно розроблено компанією Autodesk і включає в себе низку інструментів для моделювання, аналізу та дизайну різних типів конструкцій, таких як сталеві, бетонні та дерев'яні.

Взагалі, Robot Structural Analysis Professional є потужним інструментом для аналізу та дизайну будівельних конструкцій, який забезпечує високу точність та ефективність в роботі з будь-яким типом конструкції.

💡 Дозволяє мені ефективно аналізувати будівельні конструкції та робити розрахунки на оптимальні розміри. Ми можемо легко моделювати різні типи конструкцій, враховувати різні умови навантаження та розраховувати надійні та безпечні рішення.

Advance Steel

MG's building design software suite| BIM, Autodesk & more!

Advance Steel - це ще одне програмне забезпечення компанії Autodesk, яке існує для проєктування та деталювання сталевих конструкцій. Воно призначене для використання в галузі будівництва та промисловості, де вимагається висока точність та ефективність в проєктуванні та виготовленні сталевих конструкцій.

Крім того, має функціональність для автоматизованого створення креслень та специфікацій, що дозволяє ефективно виконувати роботу з кресленням та документацією.

💡 Advance Steel дозволяє нам створювати 3D-моделі сталевих конструкцій з великою точністю та швидкістю. Ми можемо легко додавати деталі та враховувати всі технічні характеристики матеріалів.

3ds Max

3ds Max - професійне програмне забезпечення для 3D-моделювання, рендерингу та анімації, що дозволяє створювати розлогі світи та преміум-дизайни.

Ви можете використовувати сучасні інструменти моделювання, створювати деталізовані проєкти та реквізит за допомогою зрозумілих інструментів текстурування та затінення, створювати рендери професійного рівня з повним художнім контролем.

💡 Працюю в цій програмі для створення інтер’єру та зручного рендеру сцен.

Fuzor

Fuzor - це багатофункціональне програмне забезпечення, яке здатне просунути ваш проєкт від етапу концептуального проєктування до етапу будівництва та управління об'єктами.

Це VR-рішення, 4D-планувальник, багатокористувацька платформа для спільної роботи в режимі реального часу, інструмент для аналізу та багато іншого.

Ви також можете об'єднати свою команду всередині моделі та обговорювати питання проєктування в режимі реального часу.

💡 Fuzor дозволяє мені створювати віртуальний макет і переглядати всі ключові деталі ще до початку будівництва, що допомагає виключити непотрібні зміни в проєктуванні та плануванні.

Допоміжні

PicPick

Повнофункціональний інструмент захоплення екрану, зрозумілий редактор зображень, піпетка кольорів, палітра кольорів, піксельна лінійка, транспортир, перехрестя, дошка та багато іншого.

💡 Зручний інструмент для скріншотів. Зручно візуалльно пояснювати проблему та комунікувати за допомогую картинок.

PDF-Viewer

Програма для зчитування файлів у PDF-форматі.

💡 Використовую програму для перегляду робочих документів/креслень у PDF-форматі.

TeamViewer

TeamViewer — пакет програмного забезпечення для віддаленого контролю комп'ютерів, обміну файлами між керуючим та керованим пристроєм.

💡 Можу працювати з будь-якого місця - це мега зручно. Сьогодні актуально, як ніколи.

Camtasia 9

Camtasia дозволяє легко записувати і створювати професійні відео.

💡 Монтую відео для курсів buildit.lab у цій програмі.

CloudConvert

CloudConvert - це онлайн-конвертер файлів. Підтримує майже всі формати аудіо, відео, документів, електронних книг, архівів, зображень, електронних таблиць та презентацій.

💡 Конвертую у цій програмі файли у формат DWG.

No items found.
No items found.
Автор: