Головна
>
Дізнатися нове
September 15, 2023

Візуалізація 360 та інші типи 3D-візуалізації у цифровому маркетингу.

7 хв.

Архітектурна візуалізація — графічне відображення об'єкту або містобудівної ситуації в архітектурі. Має певну інформативність і дозволяє якнайповніше уявити зовнішні характеристики майбутньої споруди.

3D-візуалізація дозволяє інвесторам або майбутнім власникам нерухомості зрозуміти, як виглядатиме інтер'єр та екстер'єр об'єкта. Це можливість оцінити не лише зовнішній вигляд будинків та відповідність заданому стилю, але й зрозуміти, наскільки він буде функціональним. Візуалізація об'єкта – це реальна можливість продемонструвати всі переваги певного стилю обробки та інженерних систем, оскільки потенційний клієнт бачить усі елементи у готовій моделі.

На сьогодні існує декілька основних видів архітектурної візуалізації:

Візуалізація інтер'єру/екстер'єру - згенероване віртуальне зображення майбутнього інтер'єру приміщення, екстер'єру будівлі, споруди або архітектурної форми. Це найпоширеніший вид архітектурної візуалізації. Окрім цього, це єдиний вид, який можна роздрукувати на папір. Тому, доки ми будемо користуватись паперовими документами, цей вид візуалізації буде актуальний. До плюсів можна додати відносну швидкість створення, а отже невисоку ціну.

Декілька прикладів.

360 візуалізація (панорама) - панорамне зображення архітектурної форми, яке дає ширший погляд на об'єкт за рахунок відчуття повної присутності у віртуальному просторі, що дає змогу всебічно оцінити переваги проєкту. Створення 360 рендерів потребує більше часу, а отже це дорожче. Але високий ступінь зануреності та інформативності такої візуалізації дасть змогу інвесторам та майбутнім власникам нерухомості краще зрозуміти, як виглядатиме майбутній об’єкт.

Приклад 360 візуалізації

Презентаційне відео - віртуально згенероване відео майбутнього об'єкта. Також має високий ступінь інформативності, але потребує значно більше часу. Широко використовується у маркетингових цілях та допомагає створити "вау ефект".

Приклад презентаційного відео

Інтерактивна 3D-сцена (Віртуальний тур) - інтерактивний трьохмірний простір майбутнього об'єкту, в якому є можливість рухатись і якось взаємодіяти з моделлю. Найбільш інформативний вид архітектурної візуалізації. Інвестори та майбутні власники нерухомості мають змогу взаємодіяти з моделлю і приймати рішення на основі цього досвіду.

Приклад інтерактивної 3D-сцени.

Незалежно від обраного виду візуалізації, важливо співпрацювати з професіоналами у галузі 3D-моделювання та візуалізації, які мають досвід роботи з архітектурними проєктами. Якість візуалізації може значно вплинути на враження від проєкту та визначити його успіх. Також, залучення професіоналів допоможе зекономити час і ресурси, оскільки вони мають необхідні інструменти та знання для створення якісних візуалізацій.

Дивіться новий відеоукрок від buildit.lab про те, як створити візуалізацію 360.

No items found.
No items found.
Автор: